O nas

NASZĄ PASJĄ SĄ ZWIERZĘTA !!!

   Skupiamy się na ich dobrostanie i zdrowiu. Naszym głównym kierunkiem działania są usługi weterynaryjne.  Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zwierząt. Zatrudniamy dwóch lekarzy weterynarii z wieloletnim stażem pracy będących obecnie na studiach specjalizacyjnych z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych oraz egzotycznych. 

   Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą pasz i karm dla zwierząt gospodarskich i towarzyszących a także kompleksowym zaopatrzeniem ferm hodujących zwierzęta w potrzebne do tego wyposażenie i akcesoria. Dbając o jakość naszych produktów, wykorzystujemy do ich produkcji tylko najlepszej jakości komponenty, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. W naszym zakładzie wprowadziliśmy „Zasady dobrej praktyki higienicznej” oraz „Zasady dobrej praktyki produkcyjnej”, które pomogły nam we wdrożeniu systemu HACCP, będącego niezbędnym elementem w produkcji bezpiecznej dla zwierząt paszy, a co za tym również idzie, bezpieczeństwa konsumenta. Wszystkie mieszanki układane są przez specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, pod kontrolą lekarzy weterynarii.

 Wieloletnia praktyka i doświadczenie w hodowli pozwoliły nam wyselekcjonować z rynku najbardziej praktyczne, a jednocześnie najtańsze produkty niezbędne w prowadzeniu własnej hodowli. Pozyskując polecane przez nas produkty, mają Państwo gwarancję, że sprawdzą się one doskonale w swojej roli, gdyż są one z sukcesem wykorzystane na prowadzonych przez nas fermach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress