O nas

Animals’Health Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją pasz, leczeniem zwierząt oraz kompleksowym zaopatrzeniem ferm, głównie hodowli ślimaków, w potrzebne do tego wyposażenie i akcesoria.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie w hodowli pozwoliły nam wyselekcjonować z rynku najbardziej praktyczne, a jednocześnie najtańsze produkty niezbędne w prowadzeniu własnej hodowli. Pozyskując polecane przez nas produkty, mają Państwo gwarancję, że sprawdzą się one doskonale w swojej roli, gdyż są one z sukcesem wykorzystane na prowadzonych przez nas fermach.

W mieszalni pasz, produkujemy pełnoporcjowe i uzupełniające pasze dla zwierząt gospodarskich, głównie dla ślimaków konsumpcyjnych a także karmy dla zwierząt towarzyszących. Dbając o jakość naszych produktów, wykorzystujemy do ich produkcji tylko najlepszej jakości komponenty, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo mikrobiologiczne pasz oraz polepszyć ich strawność i przyswajalność, w 2015 roku zdecydowaliśmy się na zakup ekstrudera, który pozwolił nam osiągnąć te założenia. W naszym zakładzie wprowadziliśmy „Zasady dobrej praktyki higienicznej” oraz „Zasady dobrej praktyki produkcyjnej”, które pomagają nam we wdrażaniu systemu HACCP, będącego niezbędnym elementem w produkcji bezpiecznej dla zwierząt paszy, a co za tym również idzie, bezpieczeństwa konsumenta. Wszystkie mieszanki układane są przez specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, pod kontrolą lekarzy weterynarii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress